MÖBLER / Bord / Slagbord 5555542
nr 555 5542
Slagbord
1800-tal, längd: 160, djup: 102, höjd: 77
Kondition: slitage, skadad, repa/repor
Utrop:
300 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 1 december 2008
kl 17:14:11
400 kr
400 kr
450 kr
500 kr
900 kr
800 kr
1.000 kr